.

فرآیند ارائه خدمات شرکت سانا اندیشه سازان مجد

مهندسین ما در زمینه کاری خود متخصص هستند . همکاری مشترک ما رادر اجرای پروژه های پیچیده در زمینه های مختلف از میکرو الکترونیک تا تجهیزات پزشکی ، از آزمون های تست مواد تا صنایع خودرو سازی قادر می سازد. اگر مشتری نیازمند راه حل فنی باشد ، تیم سانا اندیشه سازان مجد آن را پیدا خواهد کرد، بهینه سازی و پیاده سازی می کند. ما میتوانیم همه چیز را انجام دهیم .

خدمات

فرآیند ارائه خدمت در سانا اندیشه سازان مجد

امکانسنجی طرح های مشتری

اغلب مشتریان دورنمای مبهم نسبت به نتایج پروژه دارند و لازم است که حتی میزان واقع گرایی این انتظارات و اینکه تا چه حد می توان آنها را در سطح تکنولوژی فعلی بدست آورد، تحلیل شود و زمان و منابعی که برای پیاده سازی پروژه مورد نیاز است مورد تجزیه و تحلیل قرارگیرد .

متخصصین در این بخش به وضوح این فعالیت ها را با مشتری مشخص می کنند ، معیارهای موفقیت آنها را تعیین می کنند ، فعالیت ها را بر اساس اهمیت طبقه بندی کرده و منابع مورد نیاز برای استقرار آن را ارزیابی می کنند.

آماده سازی طرح های اولیه با مشارکت مشتری

پس از اینکه لیستی از فعالیت های مورد نیازتهیه شد و بر روی منابع توافق گردید ، مهندسین در این بخش مجموعه ای از پارامترهاو راه حل ها را تعریف می کنند و مقادیر کمی را ارائه می دهند . به محض اینکه مشخص گردد که چه پارامترهایی باید برای توصیف و عملکرد سیستم استفاده شود منابع برای آن اختصاص می یابد . و با مشتری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد .

توسعه و تهیه پروژۀ تکمیل پروژه

متخصصین این مجموعه طرح های توسعه پروژه ها را به طور موازی با مستندات مورد نیاز بررسی میکنند .

تطبیق مراجع و مدارک برای ایجاد درک صحیح از پروژه و فعالیت های سیستم است .

در عین حال،هنر واقعی در این است که این تغییرات و تکمیل ها تاثیر بسیار کمی بر کارهایی که قبلا انجام داده اند، داشته باشد .

تولید و عرضه تجهیزات و لوازم جانبی

در دست داشتن مرجع برای سیستم ، و همچنین یک ایده از بودجه ، بخش توسعه داخلی در کنار بخش فنی ، تجهیزاتی را انتخاب می کند که می تواند به صورت کامل به فروش برسد . در صورت لزوم ، تجهیزات خریداری شده گواهی می شوند.

گاهی اوقات نیاز به تغییر در طراحی تجهیزات خریداری شده و تولید ابزار لازم برای آن وجود دارد . در این مورد ، بخش تحقیقات شرکت ، تعامل لازم را با سازنده فراهم می کند .

شرکت ما دارای امکانات لازم برای ساخت تجهیزات با دقت بسیاربالا و تکنولوژی پیشرفته است که ممکن است برای ادغام دستگاه های تولید کنندگان مختلف به یک سیستم واحد مورد نیاز باشد .

توسعه نرم افزار مورد نیاز

همانطور که قبلا ذکر شد ، درهنگام طراحی سیستم های تست ، لازم است که یک عملکرد مشخص را به طور یکپارچه از تجهیزات مختلف داشته باشیم . برخی از مسائل مربوط به کنترل و نمونه برداری با استفاده از ماژول های سخت افزاری پیشرفته در سطح سخت افزار حل می شوند . با این حال، تقریبا همیشه نیاز به توسعه یک بسته نرم افزاری واحد وجود دارد که عملکرد سیستم را تضمین می کند .

واحد تحقیق و توسعه در تعامل با مشتریان به طور مستقیم همه عناصر سیستم را کنترل می کنند . این امر فرایند توسعه نرم افزارهای جدید را بسیار ساده می کند و خطر استفاده از نرم افزار های غیر ایمن و معیوب را کاهش می دهد . تمامی نرم افزار ها،به صورت ماژولار طراحی می شوند که امکان تغییر یا به روز رسانی در آنها بدون از دست دادن ساختار کلی نرم افزار امکان پذیر است.

راه اندازی تجهیزات پس از آماده شدن نرم افزار

راه اندازی تجهیزات پس از آماده شدن نرم افزار انجام می شود. نصب ، راه اندازی ، تست و آزمایش عملکردی سیستم در این مرحله انجام می شود. در صورت لزوم ، از مشتریان برای این کار استفاده میشود.

یکپارچه سازی سیستم ها و تجهیزات

اغلب راه حل های پیشرفته ارائه شده توسط مهندسین ما بخشی ازسیستم های بزرگ است . در این مورد لازم است که نیاز های مشتری را با تجهیزات سازگار و یکپارچه با سیستم های موجود تامین کنیم . این ادغام در هردو سطح سخت افزار و نرم افزار توسط متخصصین ما انجام می شود.

ضمانت و خدمات پس از فروش

بخش خدمات پس از فروش ، خدمات گارانتی و خدمات بعد از گارانتی را فراهم می کند. دوره گارانتی از قبل با مشتری توافق می شود . خدمات گارانتی و خدمات پس از گارانتی توسط بخش خدمات پس از فروش با مشارکت مشتری در پروژه ها ومحصولات انجام می شود .

در صورت نیاز به انجام کارهای تعمیر و نگهداری ، کارکنان مرکز خدمات آماده هستند تا به هر شهر و هر کشوری سفر کنند.

دستورالعمل و آموزش

آماده سازی دستورالعمل ها و کتابچه های راهنما و همچنین ترجمه حرفه ای مستندات فنی به زبان فارسی و انگلیسی برای تجهیزات متفاوت تهیه می شود. این دستورالعمل ها به میزان قابل توجهی آشنایی مشتری را با سیستم های جدید ساده می کند.

راه اندازی و کار با سیستم های تست جدید توسط افراد متخصص آموزش داده می شود و در صورت لزوم ، می توان از دوره های آموزشی در این زمینه نیز استفاده کرد.

ابزارهای جانبی تست
نرم افزارهای تست