.

درباره ما

درباره شرکت سانا اندیشه سازان مجد بیشتر بدانیم

درباره ما

درباره شرکت سانا اندیشه سازان مجد بیشتر بدانیم

     شرکت سانا اندیشه سازان مجد با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا و یاری و همکاری متخصصان و کارشناسان حرفه ای کارآزموده در زمینه طراحی، ساخت  و عرضه تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاه های صنعتی و مهندسی دارای  سابقه درخشان است.

     این مجموعه  امکان ساخت دستگاه های تست خواص مکانیکی مواد مانند دستگاه های تست کشش یونیورسال سرو الکتریک و هیدرولیک، انواع دستگاه های تست ضربه و دستگاه های تست خستگی استاتیکی و دینامیکی را دارد.

     در ساخت  آزمایشگاه ها در صنایع خودرو، هوا فضا، تولید فولاد، تهویه مطبوع، پزشکی، ساختمانی، نساجی، برق و الکترونیک، پلیمر و کامپوزیت پیشرو در ارائه بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات با ارائه قیمت مناسب و گارانتی خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری می باشد.

     آنچه که شرکت سانا اندیشه سازان مجد را به عنوان  یک شرکت معتبر در ایران شاخص می کند، پیشرو بودن و توان پاسخگویی به هرگونه خواسته مشتریان در طراحی و ساخت محصولات با کیفیت برتر و خدمات پس از فروش گسترده و سریع است .

ارزش های سازمانی سانا اندیشه سازان مجد

مسئولیت پذیری و پاسخگویی از طریق مصادیق رفتاری زیر:

چشم انداز و ماموریت سانا اندیشه سازان مجد

ماموریت:

چشم انداز:

.

افـتـخـارات

شرکت سانا اندیشه سازان مجد در چهاردهمین جشنواره ایده­ های برتر استان قزوین خوش درخشید و در زمینه ساخت دستگاه­ های آزمایشگاهی مهندسی و صنعتی مورد تقدیر مسئولین قرار گرفت. این مجموعه با تیمی مجرب در اجرای پروژه های جدید و ارائه تکنولوژی­ های نوین در طراحی و ساخت تجهیزات و آزمایشگاه­ های صنعتی و مهندسی با همراهی اساتید دانشگاه و ایده پردازان کشور کمک شایانی به پیشرفت صنایع گوناگون از جمله علوم مهندسی و ساخت تجهیزات کرده است.

شرکت سانا اندیشه سازان مجد به عنوان فناور برتر سال ۱۳۹۷ از طرف پارک علم و فناوری استان قزوین موفق به دریافت تندیس گردید، این مجموعه با تکیه بر علم و دانش و تکنولوژی روز دنیا و متخصصین باتجربه، پیشرو در فناوری­ های نوین ساخت تجهیز آزمایشگاه­ های صنعتی و مهندسی می­باشد.

.

ابزارهای جانبی تست
نرم افزارهای تست